NOVINKY


 

Od 1.9.2020 sa na ambulancii všeobecného lekára pre dospelých v Rozhanovciach menia ordinačné hodiny. Pre pracujúcich sme vyhradili ordinačné hodiny poobede vo štvrtok. V utorok ordinujeme od 8:00 do 13:00 v staro-novej ambulancii v Košických Oľšanoch v priestoroch Obecného úradu.

Vzhľadom ku koronavírusovej pandémii MUDr. Mária Vargová, všeobecný lekár pre dospelých oznamuje:

CoViD sekcia

19.03.2020

Vzhľadom k pribúdajúcim informáciám o koronavíruse selektujeme pre vás tie najpodstatnejšie informácie ako postupovať pri prejavení príznakov a v domácej karanténe.

E-recept

07.02.2020

MUDr. Mária Vargová na ambulancii všeobecného lekára pre dospelých v Rozhanovciach oznamuje, že od 15.1.2020 je už funkčné predpisovanie liekov elektronicky (tzv. eRecepty). Predpis chronických liekov (na odporúčanie špecialistov) je možný iba u klientov, ktorí majú podpísanú zmluvu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti a súčasne už aj zdravotnú...

od 20.12.2019 je v zdravotnom stredisku pre imobilných pacientov možnosť využitia stoličkového výťahu. Prosíme pri návšteve ambulancie všeobecného lekára pre dospelých a rehabilitačnej ambulancie kontaktovať personál, ktorý vám s obsluhou výťahu pomôže.